Najneobičniji dizajnerskih cipela

Vaša mašta je vjerojatno tresti takav zanimljiv i neobičan dizajn cipele od najviše poznatih brendova. Svi mi imamo različite ukuse i sklonosti, ali sam siguran da bi bio zainteresovan da ga vidim.

jastog kandža

Vjerojatno ste vidjeli ove cipele ranije, vjerojatno na Lady Gaga u njoj video Bad Romance. Sumnjam da ove cipele udobne, ali izgleda kao puno zabave.

bez đonova

Pitam se šta je svrha ove cipele? Bole me noge kad ih gledam. Ali svi mi idemo napraviti neke žrtve zarad mode.

bez šiljaka

Baš kao i cipele bez đonova, jasno je da ima problem kada nosite ove cipele. Dok ličnosti kao što su Uma Thurman i Victoria Beckham su primećen u ovom nesvakidašnjem obuće. Ja bih da pitam kako su uspjeli održati ravnotežu?

crne cipele

Teško je reći gdje počinje cipela i gdje završava. Ova zanimljiva model je nastao Aminaka Wilmont iz Londona. Teško je zamisliti jedinstven cipele.

Crne i bijele štikle

Vidio sam ove cipele na Megan Fox. Moda, da. Praktična? Teško.

Crne i crvene cipele

Kreirao Alexander McQueen, ovo cipela je više kao uređaj mučenje nego par dizajnera štikle.

Shoe-peraja

Prema dizajner je vrlo zaštitne cipele. Lično, imam to je smiješno. Možda, ne treba zaboraviti da nose ove cipele na plažu!

dvostruka platforma

Moderan? Da. Seksualno? Naravno. Ali ne mogu garantirati da je šetnja nije moderan i seksi u ovim otkačene ljubičaste cipele!

Video: Najveći cipele, visoke potpetice, neobične cipele

Video: Što je novo ženske cipele - cipele transformator

Video: 2 u 1 - Japanski ženske cipele i bušilica

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Kako distribuirati kožne cipele?Kako distribuirati kožne cipele?
Ono što je najviše udobne cipele?Ono što je najviše udobne cipele?
Prada cipelePrada cipele
Crne cipele sa visokim potpeticamaCrne cipele sa visokim potpeticama
Stilski cipele 2016Stilski cipele 2016
Crne cipele s debelim potpeticamaCrne cipele s debelim potpeticama
Cipele na visoku platformuCipele na visoku platformu
Cipele vetiverCipele vetiver
Iz onoga što nositi crvene cipele?Iz onoga što nositi crvene cipele?
Zanotti cipeleZanotti cipele
» » » Najneobičniji dizajnerskih cipela