Kako postati anoreksichkoy?

Kako postati anoreksichkoy

Prije prelaska na opis detaljne upute o tome kako postati anoreksichkoy, dužni smo da vas upozorim o negativnim posljedicama takve akcije. Anoreksije - bolest ne samo tijelo, već i dušu. Stoga, libeći se da taj korak morate pažljivo odvagnuti "profesionalce" i "protiv" (ovo drugo, mora se reći, nekoliko puta više nego prvi), a još bolje napustiti opasna ideja. Ali ako vaša želja "Želim da budem anoreksichkoy!" Ipak nadmašuju gore "Želim da bude zdrava i lijepa!" - savjete o tome kako brzo postati anoreksichkoy samo za vas.

Počnimo sa pravilima anoreksichki

  1. Prijavi dnevnik, u kojem navode sljedeće fraze: "Želim da postanem anoreksichkoy jer ...", "Danas je moja težina je ... kg, i želim da izvagati ... Kilo", "Kad sam anoreksichkoy mogu ..." "Želim da postati kao ... to je od vitalnog značaja za mene "," ja ne želim da jede, jer me čini masti. " S vremena na vrijeme ponovno pročitati dnevnik, napisan da dopuni i izmjene odredbi.
  2. Angažirati auto-obuku, i prisiliti sebe da vjeruju da stvarno ne žele da jedu, mrzite hranu. I to se odnosi ne samo proces jedenja, ali i sve u vezi s tim. Mrzim supermarketima, kioscima, peciva, čak i živih životinja (kokoši, zečevi, krave i druge).
  3. Objesiti oko kuće (posebnu pažnju u kuhinju, kao što su hladnjak) debeo i neprivlačan slika djevojke slike pokvarene hrane, u raspadanju životinje - neka sve podstiče da jedu.
  4. Budite mirni eksterijera. Neka vaše obitelji i prijateljima o tome što ne sumnja. U suprotnom, oni će vam tretirati od anoreksije sile.

Kako smršati anoreksichki?

Za početak, potrebno je da dođu do određenih pravila da ćete izgubiti na težini. Dopustite sebi ima samo određene proizvode u strogo određenim danima u tjednu. Ono što se obično jedu anoreksichki? Povrća, voća, vode za piće, kafu. Što je niža kalorija sadržanih u hrani - donji, odnosno, ti biit dodatnu težinu.

Ograničiti unos ishrani samo 500 kalorija dnevno, a poželjno je da ih podijeliti u nekoliko obroka, ne jede doručak u sve, ili još gore - prije odlaska u krevet.

Kada gubljenje težine treba voditi dnevnik hrane, to jest, da se snimi u svom dnevniku sve što vam je danas jeo, i redovno težio. Kasnije ćete biti u mogućnosti identificirati obrazac jeli i smanjiti ili povećati težinu.

Ako ste ozbiljno razmisliti o tome kako postati anoreksichkoy, onda morate povećati količinu potrošene vode. Iz njega ne bude bolje, ali je u stanju da ugase žeđ i dati vam nešto energije. Preporučujemo da pije puno kave (naravno, bez šećera), može ubrzati metabolizam.

težina anoreksichek

težina anoreksichek

Kako znaš da li ste postigli svoj idealan? Uporedite svoje visine i težine sa sljedećim podacima, a vi ćete biti u mogućnosti odgovoriti na vopros.Dlya djevojke sa rastom od 150 cm se smatra anoreksična težine 34 kg. Za rast od 160 cm - 40 kg, za rast od 170 cm - 44 kg, za rast od 180 cm - 48 kg.

stvarno ti je potrebno?

Prije nego što nepopravljivu štetu za vaše zdravlje, razmislite o sljedećim karakteristikama anoreksije:

  • bledilo i suhu kožu, gubitak zuba i kose, kosti vire, nedostatak ženskog zaobljenosti;
  • konstanta povraćanje, tijelo prestaje da vide hranu;
  • slabost, gubitak svesti, letargija;
  • raspoloženja, nervnih slomova, nedostatak ravnoteže, i apsurd;
  • anemija, poremećaj endokrinog sistema, bolesti unutrašnjih organa, bez izuzetka.

Da li mislite da je to divno? Mislim, molim te, ponovo.

Video: Kako postati anoreksichkoy?

Video: 50 činjenice o meni || Želim biti anoreksichkoy?! || Katya Ray

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Kako postati autoritet?Kako postati autoritet?
Ja ne želim da moj muž šta da radim - psihologJa ne želim da moj muž šta da radim - psiholog
Spell spermeSpell sperme
Želim dijete - odakle početi?Želim dijete - odakle početi?
Self-hipnoza za mršavljenjeSelf-hipnoza za mršavljenje
Kako se saberi i izgubiti težinu?Kako se saberi i izgubiti težinu?
Kako se vodi online dnevnik?Kako se vodi online dnevnik?
Kako postati investitor od nule?Kako postati investitor od nule?
Kako postati ženstvena?Kako postati ženstvena?
Želim biti kučkaŽelim biti kučka
» » » Kako postati anoreksichkoy?