Zelena kafa: Mišljenje o opasnostima

Zelena Kava recenzije štetnih

Ako niste probali zelene kave, ali želite, potrebno je da znate šta potencijalne štete ovaj proizvod. To je najbolje da ga uče od mišljenja drugih ljudi koji su već iskusili efekte ovog proizvoda.

Opasna svojstva zelene kave

U mnogim slučajevima riješiti, to je štetno ili korisno zelene kafe mora se zasnivati ​​na karakteristikama organizma. Ako imate neke od kontraindikacija, najvjerovatnije ste ovaj proizvod će donijeti samo štetu. Kontraindikacije uključuju:

  1. Glaukom.
  2. Tokom trudnoće i dojenja.
  3. Hipertenzije.
  4. Osteoporoze.
  5. Dijareja i druge tegobe.

Ako imate nešto iz ove liste, odgovor na pitanje da li pije zelene kafe je loše za vas biti pozitivan.

Zelena kafa: Mišljenje o opasnostima

Izabrali smo mišljenja da pokažu potencijal za štetu može donijeti potrošnju zelene kave.

"Nisam pomoći zelene kave. Što sam više piti, više bolesna, patila nedeljno i pao. Naravno, koliko sam shvatio da je za put da je prerano očekivati ​​rezultate. Ali postoji nakon njega zbog mučnine nije to stvarno želim. Mnogi uživali u ovom, a ja ne želim da izgubite težinu po ovoj cijeni "

Ekaterina, 25 godina, prevodilac (Samara)


"Imam kafu počeo crijevnih problema. Dva puta dnevno čisti. Bacio sam ga na treći dan, umoran. A ja nisam bila sve običan jedrenje, a zatim u cjelini ... "

Elena, 36 godina, menadžer prodaje (Ekaterinburg)


"Popio sam kafu, 4-5 šalice dnevno 3 tjedna, a onda sam bio stalno bolestan lijevoj strani ispod rebara. Ne znam, možda je to pogoršanje gastritisa, možda zbog kafe "

Maria, 41 godina, učiteljica (Kostroma)


"Ja pijem kafu skoro mjesec dana na savjet prijatelja. Sve kao i za sve, idite na aerobik, gubljenje težine postupno. Evo samo neko zlo postao, razdražljivi cijelo vrijeme za sve šarana. Ranije nisam bio tako. Ja ne znam da li je to zbog činjenice da je ova kafa pijem previše, a ja ne volim ukus, i da pauza na okolne "

štetna od zelene kafe

Svetlana, 28 godina, kadrovik (Vologda)


"Imam nuspojava samo mučnine. Kako se pije, pa bolestan za 30-40 minuta, a zatim kao i sve. Samo mučnina, bljuvanja bilo koje i sve takve stvari. Ali ipak neprijatno. Možda upravo zbog toga, samo gubljenje težine, hrana neće ići u takvom stanju "

Karina, 21 godina, student (Novosibirsk)


Kao opće pravilo, ako ste pažljivo kontraindikacije, i popiti kavu u uputama prekomplicirano nuspojave ovog pića ne ...

Video: Zelena kava i đumbira recenzije

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Zelena kafa: uputstva za upotrebuZelena kafa: uputstva za upotrebu
Sastav zelene mršavljenje kaveSastav zelene mršavljenje kave
Ekstrakt zelene kaveEkstrakt zelene kave
Zelena kafa: recenzije doktoraZelena kafa: recenzije doktora
Izgubiti na težini ako se iz zelene kave?Izgubiti na težini ako se iz zelene kave?
Kako kuhati zelene kave?Kako kuhati zelene kave?
Zelena kava: Istina ili mit?Zelena kava: Istina ili mit?
Kako izgubiti težinu sa zelenim kafu?Kako izgubiti težinu sa zelenim kafu?
Naškoditi zelene kafe za mršavljenjeNaškoditi zelene kafe za mršavljenje
Nuspojave zelene kafeNuspojave zelene kafe
» » » Zelena kafa: Mišljenje o opasnostima