Đumbir za mršavljenje: recenzije

đumbir za mršavljenje

Mnoge žene koriste đumbir kao začin u svoje kulinarske remek, ali danas se ne radi o tome. Ponuda napraviti još jedan nevjerovatan korištenje đumbira - za mršavljenje. Da shvatite da su informacije koje ste pročitali je istina, i da je đumbir za mršavljenje stvarno pomaže, evo mišljenja, ali prvo nekoliko tipova.

Savjeti

  1. Ako želite izgubiti na težini, onda vam je potreban kako bi se smanjila količinu hrane koja se konzumira, i to smanjiti apetit. Ovdje je savjet je vrlo jednostavan - za pola sata prije obroka, pijte čaj od đumbira za mršavljenje. Pored činjenice da jedete manje, također ćete ubrzati metabolizam.
  2. Mnogi nakon što su prvo probali ovaj čaj ide vruće, ali to je sasvim normalno. Postoji jedna preporuka - početi sa malim dozama.
  3. Đumbir je odličan lijek za celulit, jer vam štedi od masti i zaglađuje kožu.
  4. Ovo osvježavajuće piće je najbolje da ne pije velike količine prije spavanja, kao što ide na spavanje je teško.
  5. đumbir u prahu za mršavljenje manje efikasni svježi korijen.

recenzije

Da bi se shvatio istinitost informacija, mi smo pronašli ljude koji su iskusili efekte đumbira za mršavljenje i dati vam povratne informacije:

"To je dugo čuo da đumbir je dobar za zdravlje, ali nije znao šta to može biti da izgubite na težini. Dakle, u skladu sa preporukama, vidio sam đumbir piće i izgubila 7 kg, i pored toga, da dobiju liječenje curenje iz nosa. "

Elena, 26 godina, doktor-terapeut (Moskva)


"Ne vjerujem dok su pokušavali, ali je potrebno da se naviknem na đumbir i malo gorak, a okus, ali rezultat je vrijedan toga minus 10 kg. Nikad nisam mislio da samo od čaja, bez ikakvog otpora obuke možete izgubiti višak kilograma. I bih preporučio, nećete požaliti. "

Oksana, 31, programer (Belgorod)


"Ne znam, seo sam na đumbir više od mjesec dana, ali nije čekao barem neke rezultate koji me razočarao, ali i zato što je okus same đumbira da me ne vrlo ugodna."

Marina, 38 godina, edukator (Kirovograd)


"Kupnja na tržištu povrća i slučajno vidjela neki korijen, prodavačica rekla da je đumbir. Budući da sam imao hladno, i znao sam da đumbir pomaže u takvim slučajevima, i odmah kupio korijen u večernjim satima u termos pivo piće koje je počeo da pijem svaki dan. Dakle, ne samo da se riješi svoje probleme sa nosa, tako da su izgubili težinu i, neočekivano, na 9 kg. "

Sabrina, 39 godina, direktor (Vladimir)

"Kada vaš životni stil da me dosta proizvoda za uklanjanje ili smanjiti porcije i težina je smanjena, bez puno truda, jer imam jako dobar metabolizam. Kada sam ponovo trebalo da baci nekoliko kilograma, odlučio sam da sprovede eksperiment sa zloglasnim đumbira i nije primijetio nikakve rezultate. Uzeo 3 tjedna - uzalud ".

Svetlana, 30 godina, maser (Komsomolsk)


"Nisam iznenađen rezultatom, a ne pada bez sumnje, zbog đumbira zna praktično sve. Njegova upotreba ne može biti dovedena u pitanje, i uvijek sam dovesti se u formu uz njegovu pomoć. Naravno, ako se ne udaljite iz frižidera, đumbir ne pomaže, i normalno, zdrave ishrane za mršavljenje, dodajući da dijetu đumbir -. Efikasno i efektivno "

Vladislav, 28 godina, nadzornik (Moskva)


"Dugo vremena da se naviknu na neobičan ukus, ali na kraju se zaljubila u ovom divnom korijen tijela i duše, i sve nakon đumbir za komentare mršavljenjekako uz čiju pomoć resetujete nesretnog 10 kilograma za 2 mjeseca. Sada đumbir - neizostavan sastojak za pripremu kave ili čaja je ne samo za mene, ali idlya cijelu obitelj ".

Tatiana, 33, barmen (Soči)


Ginger je došao kod nas sa Votoka, kao što je poznato, tu je procenat ljudi sa viškom kilograma je jedan od najnižih na planeti. Na osnovu toga, u kombinaciji sa pregledom može se zaključiti da đumbir je na snazi ​​za mršavljenje, ali pod moć kulture, ne-jedenja i, čak, minimum fizičke aktivnosti. Kada konzumirati kilograma kolača RFQ sokova, đumbir nemoćan kao i svaka druga sredstvo za mršavljenje.

Video: Kako izgubiti težinu 10 kg za nedelju dana za mršavljenje Ginger Recept kiseli đumbir

Video: Gubitak težine uz pomoć čaj od đumbira

Video: Čaj od đumbira za komentare mršavljenje [Slimming Tea Komentari]

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Đumbir za mršavljenje kod kuće - receptĐumbir za mršavljenje kod kuće - recept
Đumbir: korisna svojstva za mršavljenjeĐumbir: korisna svojstva za mršavljenje
Recept za čaj od đumbira za mršavljenjeRecept za čaj od đumbira za mršavljenje
Đumbir, med, limun za mršavljenjeĐumbir, med, limun za mršavljenje
Ground đumbira za mršavljenjeGround đumbira za mršavljenje
Đumbir mješavina mršavljenjeĐumbir mješavina mršavljenje
Korijena đumbira za mršavljenje: receptKorijena đumbira za mršavljenje: recept
Piti đumbira za mršavljenjePiti đumbira za mršavljenje
Kako izgubiti težinu sa đumbirom?Kako izgubiti težinu sa đumbirom?
Đumbir piće za mršavljenje - receptĐumbir piće za mršavljenje - recept
» » » Đumbir za mršavljenje: recenzije