Frakcionog snaga: meni za tjedan

Meni split obroka za tjedan

To se može smatrati malim obrocima dug i koristan dijeta, koja je, usput, vrlo slično kao doktori. ispravan split obroka - najbolji lijek za gubitak težine i liječenje bolesti gastrointestinalnog trakta, kao što su čir i gastritis. Također, nakon frakcijalni sistem moći ćete poboljšati svoje zdravlje u cjelini, promijeniti prehrambene navike i da idem na zdravoj ishrani nakon kursa. Potrebno je odmah napomenuti da je gubitak težine je predmet unos shema hrana je samo 2 kg tjedno. To je zbog toga što je spaljivanje masti, nego jednostavno povlačenje vode iz tijela. Naravno, vi ste na pravom putu!

Tako, a sada gledamo na prednosti i načela frakcijski snage, tako da vjerojatno već odlučili da daju prednost za zdrav i zdrave hrane.

Prednosti frakcijski snaga:

  • Ne morate da se radikalno promijeniti uobičajenu dnevnu rutinu i da kupuju skupe proizvode;
  • zaboravite osjećaj gladi;
  • kalorija hrana je stalno smanjuje, a to nema nikakvog efekta na emocionalnu i psihološku pozadinu;
  • vi namjerno isceljuje tijelo i ne osjećaju uobičajene vrtoglavica ili opšta slabost kao predmet većine dijeta;
  • gubitak težine je dugoročni, pa spalio kilograma neće vratiti nakon završetka kursa;
  • ćete biti u mogućnosti promijeniti obrazac za jelo i sa lakoćom u budućnosti da se odrekne skrobaste hrane, slatkiša, pržene i masne;
  • Split obroka pokazuje ljudi sa različitim hroničnim bolestima i nema neželjenih efekata;
  • u skladu sa svim pravilima sistema, lako ćete biti u mogućnosti da smanjuje nivo šećera u krvi, koji imaju značajan utjecaj na vaše zdravlje, ako ste dijabetičar, ali se konsultuje sa svojim lekarom u ovom slučaju je još uvijek potreban;
  • jesti male porcije znatno pomaže organizmu brzo svari hranu, zaboravite o gravitaciji i nadutosti.

Glavni osnovni principi frakcijski snaga:

  • hranu treba uzeti barem 5-6 puta približne intervalu od 04:00;
  • doza za frakcijski vlast ne bi trebalo da prelazi obim jedne čaše;
  • budite sigurni da jedu čak iu odsustvu apetita i želje da ponovo napunite želudac;
  • doručak treba uvijek daje prednost složenih ugljenih hidrata i hrane koja sadrži prirodni vlakna;
  • Ručak i večera su najbolje odgovara topla jela, kao što su juhe, pari povrće i meso;
  • grickanje može povrća i voća, kao i salate, nemasni sir sorti, prirodne nezaslađene jogurt i kefir, povrća juhe i žitarice;
  • ne zaboravite da prate stanje na svakodnevnoj ishrani, kao i poduzeti dodatne izvore vitamina i minerala;
  • Ako je vaš cilj izgubiti na težini, dati prednost niskokalorična dijeta;
  • plan u posebnom svesku svoje obroke za taj dan, to će olakšati gubitak težine;
  • Nemojte zaboraviti o potrebnim 2 litre i dalje čiste vode i zelenog čaja.
Diet split obroka

Sample menu

I sada svoju pažnju je približna sedmični jelovnik frakcijski snage, koje se mogu razlikovati ili dodatak, u skladu s Vašim individualnim ukusom:

doručak - povrća salata, omlet od tri jaja.

Nosh - 100 g sira, pola jabuke, naranče ili banane.

ručak - kuvana pileća prsa, salata i kriška kruha.

Nosh - 100 g prirodnog nezaslađenog jogurta, pola omiljeno voće.

večera - kuvana riba nemasna sorti, kupus i komad hljeba.

Nosh - nemasnog jogurta ili mlijeka.

Video: Meni frakcijski hrana ishrana za nedelju dana

Video: Meni za dan ili kako jedem.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Kako izgubiti težinu nakon menopauze?Kako izgubiti težinu nakon menopauze?
Svježi sir dijetaSvježi sir dijeta
Ono što je split obroka?Ono što je split obroka?
Snage za spaljivanje mastiSnage za spaljivanje masti
Preporučeni mršavljenja dijeta za 10 kgPreporučeni mršavljenja dijeta za 10 kg
Split obroci za mršavljenjeSplit obroci za mršavljenje
Dijeta "tanjir"Dijeta "tanjir"
Dijeta Dr. ZhukovaDijeta Dr. Zhukova
Dijeta za erozivni gastritis - grubu izbornikaDijeta za erozivni gastritis - grubu izbornika
Diet Ani LorakDiet Ani Lorak
» » » Frakcionog snaga: meni za tjedan