Ono što je split obroka?

Što je split obroka

Mnogi nutricionisti preporučuju za mršavljenje i održavanje idealan oblik za korištenje sistema frakcionog moći. Već mnogo ljudi su cijenili ove metode i potvrditi svoju efikasnost.

Ono što je split obroka?

Za kontrolu količinu pojedene hrane, ne osjećaju glad i dobiju sve potrebne supstance u tijelu, ovaj sistem je izmišljen. Zbog split obroka u organizmu se održava dovoljno visok metabolizam koji omogućava da se troše puno kalorija.

Principi frakcijski snaga:

  1. Svakodnevni obrok treba da bude najmanje 5 obroka, između kojih ne smije biti više od 3 sata.
  2. Važno je da se pazi na veličinu porcija, on mora biti postavljen u 1 žlice. Za kontrolu to za sebe kupiti posebnu posudu.
  3. Frakcionog snaga - sistem koji se temelji na principu da trebate jesti, čak i kada ne želite. U suprotnom, željeni efekat ove neće.
  4. To je najbolje ako će meniju doručak se sastoji od ugljikohidrata, na primjer, od žitarica. Za večeru, morate izabrati topla jela, kao što je juha. Za večeru, preporučuje se dati prednost pirjano povrće ili salate, kao i riba ili meso.
  5. Kao snack, možete koristiti mliječni proizvodi, salate, voće i povrće, sušeno voće.
  6. Jedan sat prije spavanja je piti 1 žlica. nemasni jogurt ili sok od povrća.
  7. Kako bi se izgubiti težinu odabrati za svoju ishranu niskokalorične namirnice. Dnevni meni treba da ima kalorija nije preko 1300 kcal.
  8. Ne zaboravite na tečnost, svaki dan trebate piti najmanje 1,5 litara. Samo imajte na umu da ovaj broj ne uključuje čajeva, sokova i drugih pića.
  9. Preporučuje se da se meni da izračuna broj obroka i vrijeme između njih.

Video: Razlomak ishrana dovodi do gojaznosti! Prava Boris Tsatsulin ili Denis Borisov? Vremenske odrednice u opisu

Video: Razlomak snaga - korisne ili štetne?

Video: Razlomak snaga, zanima ko nije jako

Video: Razlomak snaga

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Dijeta 1000 kalorijaDijeta 1000 kalorija
Pravilna ishrana - meni za tjedan DevojkaPravilna ishrana - meni za tjedan Devojka
Koji je bolji način je tu za večeru?Koji je bolji način je tu za večeru?
Kako prisiliti sebe da jedu manje?Kako prisiliti sebe da jedu manje?
Princip rada split sistemaPrincip rada split sistema
Mineralna voda za mršavljenjeMineralna voda za mršavljenje
Niskokalorična večeraNiskokalorična večera
Kako da biste dobili osloboditi osjećaja gladi?Kako da biste dobili osloboditi osjećaja gladi?
Meni od nutricionista Svetlana FUSMeni od nutricionista Svetlana FUS
Kako da se presele u pravilna ishrana?Kako da se presele u pravilna ishrana?
» » » Ono što je split obroka?