Kompleks general vježbe u razvoju

kompleks general vježbe u razvoju

Reč "opšte razvoju" naveivaet blago nostalgija za školske godine. Ako smo danas bili u mogućnosti da ostvare i izgubiti težinu sa žarom s kojim smo nekada izbjeći, otmazyvat i izmicanje kompleksa opće vježbe u razvoju, ponudio mnogo volio "učitelj teretani", vjeruj mi, svaki drugi bi se brojka od Cindy Crawford.

Ali, to je vrijeme da preispita svoju poziciju u životu, a sada smo sami mi tražimo isto dosadno, a ne kreativni i bezličan vježbe za cijelo tijelo, punjenje, grijanje i topla-up. Mi ćemo pokušati da vam pružimo školu kompleks generalni vježbe u razvoju u pokretu, da tako kažem, "sos" modernog sjaja i fitness način.

Ali, prvo razmislimo zajedno kako se radi cijelo tijelo i dobiti proces je i zadovoljstvo.

Najbolje obshcherazvivajushchih kompleks - ples i punjenje

igranje - jedan od rijetkih vrsta fitnesa koji zaista razvija vaše tijelo temeljito. Ako je koncept opšteg programa razvojne vježbe vam muka od sebe, ne stoji i dalje, "izmisliti" njihov pristup razvoju svih mišićnih grupa se može pisati na bilo plesa.

Druga opcija - jutarnja gimnastika. Dobro je da ima vremena za to svaki. Osim toga, naknada može se podnijeti, kao skup općih vježbi u razvoju sa različitim opremu, kao što su konopac za preskakanje, fitball, gimnastika obruč, zdravlje, itd disk

vježbe

Nudimo vam mogućnost kompleksa opšte vježbe u razvoju s objektima, naime, sa fitnes bend.

  1. Gum čekanje u našim rukama, leva noga ispred, desno straga, napola savijena koljena. Čučanj sa zaokret u pokretu protežu gumicu u njegovim rukama - 10 puta na svakoj strani.
  2. Sophisticate vježbe: čučanj, dodirivanje poda s koljenom i ruku sa gumicom porasti iznad, na nivo glavu.
  3. SP - stopala zajedno, uzdignutih ruku iznad glave. Se bacaju u stranu, čučali, ruke se protežu u grudi.
  4. Postaje širok stav, desnom nogom naprijed, lijevo sa elastičnom trakom, koja se bavi drže u rukama ispred njega. Iz pozicije sklopljenih ruku, ispravite ruke ispred njega i vraća na SP. Nastupiti 10 puta na svakoj strani.
  5. SP - niska polica, desnog koljena savijena pod pravim uglom, ostavio na podu, lijevoj ruci drži ručicu, pravo na njegovoj strani. Rise, uzimajući koleno na podu, povlačenjem desni. Obavljati na obje strane.
  6. Zauzima pozu naglasak leži sa nogama ispruženim. Gum bacanja za ručicu noža pod četkom. Ispravljanje ruke, protežu se lastiš i na taj način stisnuti. Mi radimo 15 puta.
  7. Sjedimo na podu, noge savijene, guma fix za stopala, držanje u ruci. Ispravite noge, mi okrenite tijelo i širi ruke sa strane.
  8. IP - isto kao i tijelo naginje ka nogama i rukama povukao. Mi smo popraviti situaciju i vratili se na SP.

Video: kompleks opšti razvojni uprazhneniy_1

Video: kompleks general vježbe razvojne №1.

Video: Running tehnika - cross-country General vježbe u razvoju

Video: Metode općih vježbi za razvoj.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Callanetics. Ukupno shema za zapošljavanjeCallanetics. Ukupno shema za zapošljavanje
Jutro vježbe za mršavljenjeJutro vježbe za mršavljenje
Set vježbi sa konopac za preskakanjeSet vježbi sa konopac za preskakanje
Kompleks proteinaKompleks proteina
Gimnastika TabataGimnastika Tabata
Punjenje za školuPunjenje za školu
Fitness program: što odabrati i kako izgubiti težinuFitness program: što odabrati i kako izgubiti težinu
Vrste vežbanjaVrste vežbanja
Callanetics kućiCallanetics kući
Set vježbi Cindy CrawfordSet vježbi Cindy Crawford
» » » Kompleks general vježbe u razvoju