Dr. Power System Brusnikina

Dr. Brusnikina EES

Zar nije čudno da je broj dijete raste tako aktivna sa svakim danom? Da li to znači da je iznos gubitka težine nije povećana, a broj onih koji žele izgubiti na težini je bijesan? Mi ćemo vam reći o drugom novom sistemu napajanja nutricionistica dr Brusnikina. Ko je ona i što se predlaže je lijek za sve pretežak - vrlo je teško shvatiti, ali možda misterija, što je novi-fangled dijeta meni - to je stvarno nešto skandalozno efikasan.

autor

Sajt kreator Brusnikina dijeta doktor kaže da je ona Brusnikina - Doktor-dijetetičar, sa trideset godina iskustva i svog sistema napajanja je razvijen tokom godina. Nažalost, imena ustanova u kojoj je radio plodno poštovani nutricionista - ne, kao porijekla i fiksni prijem.

Da smo obećali?

Za svoj novac Doktor Brusnikina obećava da će razviti prilagođene vodovoda koji ne zavisi od pola, ni starost ni anatomskih parametara. Osim toga, možete kupiti knjigu nutricionista.

Osim toga, dr Brusnikina fokusira na fitness. Možete naručiti na internetu jedinstven sistem fizičkih vježbi koje će ojačati proces gubitka težine.

princip snage

Jela na način dr Brusnikina nekomplikovanih: limit ugljikohidrata do 100 grama dnevno, jesti više prirodne proteine, tako da kada je gubitak težine ne izgubiti mišićnu masu, ograničava životinjskih masti. Sve to, prema obećanjima doktor, će doprinijeti mršavljenja od 15 kg u tri tjedna.

I još jedna stvar, ako je vaša težina ostaje nepromijenjena, garantovano ćete povrat novca. Hoće li to biti zakonski izvršiti, ili jednostavno "pošten pionir" će naučiti ako oni sami mjesto poretka.

recenzije

Moramo pretpostaviti da su oni koji su zaista iskusili meni doktor Brusnikina dijeta, takoDr. Brusnikina dijeta sretna sa svojim novim postavkama, oni nisu grešni na mrežu. Evidentno je da su sve pohvale o ishrani, ako ne piše u istom rukopisu, onda svakako u općem duhu oglašavanje - tako da je 100%.

Da li je potrebno za vas?

na činjenicu da je sam doktor objavio o njegovoj ishrani u svom istom mjestu na bazi, jasno je da se radi o malo ugljenih hidrata sa umerenim sadržajem masti i naglasak na proteinima. Pratite sistemu "ugljikohidrata - 100 g, masti, proteina - za ručak, proteina - za večeru" je jednostavan i bez nutricionista, samo vrijeme za početak čitanje etikete, i barem malo računati kalorija pojeli.

Video: Easy način za izgubiti težinu

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Lubenica dijeta za 3 danaLubenica dijeta za 3 dana
Dr. Bormental: Slimming tehnikaDr. Bormental: Slimming tehnika
Smršati bez štete za zdravljeSmršati bez štete za zdravlje
Napajanje sistema za mršavljenjeNapajanje sistema za mršavljenje
Diet Elena AnisimovaDiet Elena Anisimova
Dijeta od Svetlana FUSDijeta od Svetlana FUS
Meni od nutricionista Svetlana FUSMeni od nutricionista Svetlana FUS
Novi Dukan DijetaNovi Dukan Dijeta
Kako izgubiti dijete od 12 godina?Kako izgubiti dijete od 12 godina?
Pariški dijetaPariški dijeta
» » » Dr. Power System Brusnikina