Novo na dijetetskih kulture - detoksikaciju organizma, kao univerzalna dijeta koja pomaže riješi toksina i izgubiti težinu

Odlično čišćenje organizma

Sadržaj:

Malo ko danas na svijetu nije stalo problem dodatnih kilograma, kao i načina da se očisti tijelo štetnih supstanci. Na kraju krajeva, realnost je da loša ishrana, sedentarni način života, loše okruženje - sve to nije najbolji način utječe na stanje našeg tijela i unutrašnjih sistema organa. Jer smo prinuđeni da prilagode svoje meni da jedu više voća, neko je na dijeti.

U ovom članku, ja bih da vam kažem o novi pravac u ishrani kulturi, koja se sve više dobija na popularnosti - detox dijeta - preporuke o tome vrlo pozitivan, jer ne samo da pomaže da se nosi sa problemom viška kilograma, a čisti organizam.

Potreba za sigurnošću i detox dijeta

Naravno, prije nego što se odlučite što dijeta je prava stvar za vas, obratite se lekaru o mogućim kontraindikacijama. Dakle, detoksikacija pomaže unutrašnje organe da se oporavi, pročistiti, povećava ukupan nivo energije, recepti detoksikaciju dijeta pomoći za stimulaciju probavnog procesa, Uluchay fokus, za svakodnevnu upotrebu, kao što se meni dijete, možete se zaštititi od preranog starenja.

Kako znate da vam je potrebno da biste očistili elektroenergetski sistem? Prije svega, trebalo bi biti moguće identificirati simptome trovanja.

dijeta izbornik za one koji pate od hroničnog umora i ima nizak krvni pritisak, ili za dugo vremena doživjela stres. Međutim, preporučuje se da se odustane od programa detoksikacije u sljedećim slučajevima:

  • osobe koje pate od anemije, bolesti bubrega ili dijabetes;
  • trudnice i dojilje.

Osnova ishrane su voće, povrće i bilje! Jedite ih u neograničenim količini!

Ima hrane na dektoks-dijeta

Takva dijeta je drugačiji neophodnost preliminarne obuke, kao što je preporučeno u posljednjih mjesec dana da se ograniči korištenje jela koja su visoko kalorijske, postepeno isključuje masne i pržene hrane. A već za dvije sedmice kao dnevni meni trebala izgledati - povrće, voće i bilje.

Recepti za dijete detoksikacije može se mijenjati. Na primjer, to dozvoljeno veliki broj voća i povrća, kao što su repa, brokula, artičoka, agruma (postoji poseban detoksikacija dijeta za naranče), žitarice, morska trava, voća i dozvoljeno jabuke, nar, banane. Kao što vidimo, spisak voća na detox dijeta vam omogućava da odaberete svoj omiljeni vašem ukusu. Možete jesti klice i izdanaka trave. Jednom nedeljno je dozvoljeno da u svoju ishranu Meso, perad, riba, kozji sir.

Pod strogim zabrane ulazak u sljedeće proizvode:

  • kava;
  • nema slatkiša, peciva;
  • treba da se uzdrže od alkohola detox dijeta je kompatibilan sa crvenog vina sorte, ne više od 140 ml dnevno.

Ako se držimo ovaj meni za svaki dan kada detoksikaciju dijeta, zatim tri dana kasnije možete osjetiti kako je čišćenje organizma, petog dana, počne sa smanjenjem tjelesne funkcije, a na deseti dan pripreme ovih recepata, o čemu svjedoči i mišljenja, postoji potpuna detoksikacija, očistiti i ažurirana u krvotok.

Jedan od najpopularnijih je jabuka-kefir dijeta. Postoje mnoge druge opcije, odabrati po vašem ukusu!

Recepti - slijede obrazac

Od osam ujutro do dvanaest sati dnevno, možete jesti neograničene količine voća, kao što su jabuke, grožđe, citrusa, biljni čaj.

Već od dvanaest podne do osam sati navečer idu na povrće - lista je kako slijedi ih, repa, šparoge, mrkva, zeleno povrće, kupus. Možete dodati soja klice, peršun, i biljni čaj. Recepti odabrati vašem ukusu - možete ispeći, pripremiti salatu, jesti svježe ili gulaš. Poslednji obrok prije osam sati.

Procijeniti mišljenja - šta dizajn dektoks-moć je najpopularniji

Moderni ishrane kultura je u mogućnosti ponuditi različite opcije za ovaj meni - ova detox dijeta sa morskim algama, i sve popularniji program sa aktivnim ugljenom. Međutim, nutricionisti ne preporučuju takav mono-opcije kao što detox dijeta na kefir ili detox dijeta na riži, ili detox dijeta za Perlovka, podaci o upotrebi koja nije toliko zbog toga što su neuravnotežena. Bolje je da uključuje mnogo voća i povrća.

Zanimljivo je da jabuka-kefir meni - opcija za one koji žele provesti nežno čišćenje organizma. Kefir, o čemu svjedoče brojni mišljenja, pomaže da se neutralizira višak jabučna kiselina, zasićenje tijela "light" proteina.

Prilično kontradiktorne reakcije donosi meni sa aktivnim ugljenom - još uvijek ne postoji konsenzus o tome da li uglja doprinosi mršavljenja, ali to je savršeno uklanja toksine i otpadne proizvode.

Popularan i kupus detox dijeta, ali se može koristiti za one koji ne pate od gastrointestinalnog bolesti.

Imajte na umu da bez obzira na izbor hranjenja program, da li je za detoksikaciju dijeta sa aktivnim ugljenom ili jogurt, to Podsjetimo, izlaz iz takva ishrana treba da bude glatko i postepeno. To je kraj perioda preporučuje se postupno dodajte proteina hranu sa malo masti, postupno povećavaju količinu ugljikohidrata, vraćajući na taj način od uobičajenog ishrani.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Poljski dijetaPoljski dijeta
Efikasan dijeta za mršavljenjeEfikasan dijeta za mršavljenje
Mono-dijeta na heljdeMono-dijeta na heljde
Da li je moguće da izgubite težinu na riži?Da li je moguće da izgubite težinu na riži?
Detox dijeta za 7 danaDetox dijeta za 7 dana
Kineski dijetaKineski dijeta
Dijeta masnoće dijetaDijeta masnoće dijeta
Detox dijetaDetox dijeta
Dijeta "5 kg za 5 dana"Dijeta "5 kg za 5 dana"
Dijeta "omiljeni" - meni za 14 danaDijeta "omiljeni" - meni za 14 dana
» » » Novo na dijetetskih kulture - detoksikaciju organizma, kao univerzalna dijeta koja pomaže riješi toksina i izgubiti težinu