Diet mandarine

Diet mandarine

Mandarine - sladak, ukusan, ali niskokalorične voća, 100 grama celuloze koja sadrži samo 53 kcal. Izgubiti na težini na njima je pravo zadovoljstvo. To je razlog zašto mnogi ljudi koji imaju višak kilograma, birajući dijeta je da mandarine. Riješi dodatnih kilograma voća pomoći zbog svoje sposobnosti da poboljša metabolizam.

Dijeta Izbornik Mandarin za nedelju dana

Najpopularnijih dijeta Mandarin je dizajniran za 7 dana. Tokom tog vremena, možete izgubiti do 5 kilograma. To ne znači da će danas morati jesti voće, naprotiv, meni treba izmijeniti, ali ne nužno i niskokalorična. Nedostatak ukusna, ali štetna hrana će se nadoknaditi na račun samo slasno i bonus - mandarina i duže dijeta će biti mnogo lakše. Dnevni meni mogu biti:

  • Prvi dan: ujutro - čaj bez svih fruktov- nekoliko glavnih obroka - voća, povrća salata sa začinskim biljem, čaj-večer - kuvano meso, zelena salata, mandarina sok;
  • Drugi dan ujutro - kuhana jaja, voće, čaj-glavni obrok - voće, svježi sir sa niskim zhirnostyu- večeri - kuvana ili pečena riba, povrće, čaj;
  • treći dan: ujutro - voće, musli, tea- glavni obrok - voće, povrće juha s suharikami- večeri - pileća prsa, paradajz, čaj;
  • četvrti dan: ujutro - voćni sok, kuvano yaytsa- glavni obrok - voće, salata od povrća, bread- navečer - na pari povrće, čaj, voće;
  • Peti dan: ujutro - voćna salata, čaj-glavni obrok - pečeni krumpir sa začinskim biljem, frukty- večera - kuhano meso, voće;
  • šestog dana i sedmi dan - možete izabrati meni svaki drugi dan u tjednu.

Mogu li mandarine u noći u ishrani?

Kao i druge voće, mandarina u ishrani se preporučuje jesti najkasnije dva sata prije spavanja. Ali, ako glad ne spava, moguće je da priušte noći jedan ili dva od slatkog voća.

Video: Kako smršati endomorph (TolstoZhopiku). Kako postati olakšanje. Metode energije za mršavljenje

Video: Nutrition, dijeta, gubitak težine

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Dijeta za tri danaDijeta za tri dana
Voće dijeta za mršavljenje: oblici, menije, recenzijeVoće dijeta za mršavljenje: oblici, menije, recenzije
Efektivna dijeta za 5 danaEfektivna dijeta za 5 dana
Meni dijeta za mjesec danaMeni dijeta za mjesec dana
Angel dijetaAngel dijeta
Dijeta na voćeDijeta na voće
Svježi sir dijeta MaggiSvježi sir dijeta Maggi
Koliko kalorija u Mandarin?Koliko kalorija u Mandarin?
Brazilski dijetaBrazilski dijeta
Mandarine s gubitkom težineMandarine s gubitkom težine