CrossFit program

CrossFit program

CrossFit - trenira sa sopstvenom težinom. CrossFit program je vrlo popularan među obučene ljude koji su ili žele da prošire trening u dvorani, ili nije u stanju da se u teretanu, studija kod kuće.

Mi ćemo izvršiti program doma CrossFitTri kruga od 8 vježbi, odmora između vježbi od 1. do 3. minute. Sve ovisi o zdravstvenom stanju i fizičke spremnosti pokretanja programa CrossFit vježbe.

vježbe

  1. "Burpee" - počevši od stop sjedi ovdje kako biste se zaustavili laže, ovdje - stop sjedi, gurnuo ruke sa poda, i iskočiti vrhu sa pamuka. Obavljaju 10 puta. Sada je ostatak - koliko je sati iz minuta do tri.
  2. Air čučnjevi - tjelesnu težinu na petama, laktovima kukovima natrag, savijanje u kukovima, koljenima bend i flex u struku, a ruke su izvući naprijed. Karlici se spušta ispod nivoa koljena da raste u izdisanje SP. Mi radimo 30 puta.
  3. Iskorak nazad i sa strane - da lunge natrag, ispred koljena pod pravim uglom, popne, iste noge Iskorak u stranu. Mi rasti i alternativne Iskorak nazad i dalje, prvo na desnu nogu 20 puta, a zatim s lijeve strane. Koljena - pravim uglom, karlice se povukli, stomak, produžena ruke, tjelesne težine na petama.
  4. Ups sa kolena - ruke na struku, što je položaj klečeći. Podignite desnu nogu, drugi nogu zateže i ispravi. Onda se vraćamo na kolena, prvo lijevo, pa desno. Nastupiti 20 puta na nogu.
  5. Gurnuti van pozicije naglasak leži - obavlja 20 puta. Izdahnite u porastu, lezi na podu u potpunosti.
  6. Sita ili podiže tijelo - obavlja u ležećem položaju. Koljena savijena, ruke podignite, a zatim izdahnite raste i dodiruje dlanovima stopala. Mi radimo 30 puta.
  7. Candle - nazad legao na pod, podignite noge vertikalno, stavio ruke ispod stražnjice, ramena i glava otpasti. Na izdisaju, lagano otkinuti slivu od poda, i povucite prstima prema tavanici. Mi radimo 30 puta.
  8. letva - vježbe za sve mišićne grupe. Postati fokus leži na podlaktici, karlice popraviti, zategnuti stomak, leđa ravna, leži na podu čarape. Stojimo za 30 sekundi.

Video: Hrvanje CrossFit - program za razvoj izdržljivosti i snage

Video: Program CrossFit treninga

Video: CrossFit - Nivo 1 Lunchbreak Fitnes sa Jasonom Khalipa i Austin Stack

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
CrossFit treningaCrossFit treninga
Vježbe za izgubiti težinu za sedam danaVježbe za izgubiti težinu za sedam dana
Fitness klaseFitness klase
Program obuke za mršavljenjeProgram obuke za mršavljenje
Vježbe za CrossFitVježbe za CrossFit
Tabata treningTabata trening
CrossFit kod kućeCrossFit kod kuće
CrossFit za početnikeCrossFit za početnike
Gimnastika TabataGimnastika Tabata
CrossFit za djevojčiceCrossFit za djevojčice
» » » CrossFit program