H - Večera

nos večera

Ogroman broj ljudi koji žele izgubiti na težini, odustati večernji obrok, a prema nutricionisti, napraviti ozbiljnu grešku. Večera PCB dijeta je imperativ, ali to bi trebalo biti lako izbjeći preopterećenje želuca i izazivaju oticanje.

Ono što mogu da večera u PP?

Večernji obrok da bi se izbjegla ozbiljna glad mučenja noć koja obično završava kampanju frižidera i potrošnju svega što dolazi u ruku.

Pravila za izradu večeru za PP:

  1. Ideja da je večera treba da bude prije šest u večernjim satima, u pravu, jer sve se određuje individualno, uzimajući u obzir raspored, koji je, koliko ljudi idu u krevet. Važno je imati na umu da je zadnji obrok bi trebao biti najkasnije u roku od tri sata prije spavanja.
  2. Ovaj obrok bi trebao biti lagan, odnosno uključuju 450-500 kalorija i težak oko 200 g U principu, da ustane od stola kada vam je potreban blagi osjećaj gladi.
  3. Dozvoljeno čitljivost proizvodi mogu se termički obrađena, npr paprikaš, kuhati, peći i na pari.

Sada vidimo, šta će jesti za večeru u PP, pa da budemo sigurni za ulazak u meni povrće i voće. Preporučuje se da odaberete namirnice koje su dobre za organizam. To treba da budu uključeni i zdravih masti, kao što je biljno ulje, koji se može koristiti za salatu. Masti su važne za podešavanje nivoa leptina - hormona koji je bitan za metabolizam. Uključuju troškove meni večera, i proteina u obliku dijetetskih mesa ili davanje prednosti fermentiranih mliječnih proizvoda kao što su sir ili jogurt. Dozvoljeno za večeru morskih plodova i ribe.

Opcije za večeru na PCB:

  1. Omlet pripremljen od mlijeka proteina i, uz dodatak rajčice, povrća i ljekovitog bilja.
  2. File na žaru, marinirane u začinima, pa čak i salata.
  3. Ribe, na pari i pari povrće.
  4. Pečene zeca i salata, koja uključuje rajčice.
  5. Nos embodiments večera
  6. Smeđa riža s plodovima mora i povrća.
  7. Čorba s komadićima piletine ili morskih plodova.
  8. služenje sir sa začinskim biljem ili slano voće.
  9. Povrća salata uz dodatak komada tune u vlastitom soku.
  10. A komad teletine sa pirjano povrće.
  11. Ražanj od marinirana piletina sa zelenom salatom lišćem.

Bilo koji se nalaze predstavili se može dopuniti sa šoljom čaja, ali ne možete dodati šećer u to. To je najbolje da piju čaj pola sata nakon obroka.

Video: Top 3 izvor proteina. Cooking večera proteina [Laboratorija Workout]

Video: Un proteina salata za večeru

Video: DNEVNIK Nutrition | PP MENI

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Koji je bolji način je tu za večeru?Koji je bolji način je tu za večeru?
Kako izgubiti 5 kg u mjesec dana?Kako izgubiti 5 kg u mjesec dana?
Niskokalorična večeraNiskokalorična večera
Meni od nutricionista Svetlana FUSMeni od nutricionista Svetlana FUS
Laganu večeruLaganu večeru
Korisno večeraKorisno večera
Dijeta AlsouDijeta Alsou
Večera za mršavljenjeVečera za mršavljenje
Diet mandarineDiet mandarine
Šta mogu jesti za večeru za mršavljenje?Šta mogu jesti za večeru za mršavljenje?