Napajanje sistema

napajanje sistema

U ovom trenutku, stručnjaci su razvili veliki broj različitih sistema hrane. Neki su usmjerene na poboljšanje tijela, dok su drugi pomoći da izgubite težinu, drugi shvate važna načela koji olakšavaju rad probavnih organa. Razmotrite modernog i tradicionalnog sistema hrane i za procjenu njihove efikasnosti.

odvojeni sistem napajanja

Poseban obroka - sistem, čiji su principi su osnovana prije oko sto godina. Ovaj sistem uključuje kombinaciju zdrave hrane jedni s drugima, i mnogi od njegovih principa se koriste u različitim dijetama za mršavljenje.

Ovaj sistem daje prednost kombinaciji proizvoda. Smatra se da je tijelo je teško svari istovremeno proizvode koji zahtijevaju različitih enzima, a samim tim i pratite pravila:

  • ne možete imati više vrsta proteina (na primjer: meso i sir) ili više vrsta ugljikohidrata (krumpir i kruh);
  • nemoguće da kombinuje proteina i ugljikohidrata (pire kotlet);
  • ne možete kombinirati šećera i ugljenih hidrata (žitarica sa voćem ili kruh s marmeladom);
  • mlijeko, lubenice i dinje se ne može kombinirati s ništa.

Sada se vjeruje da je sistem manjkav: tijelo lako proizvodi nekoliko vrsta enzima za varenje različitu hranu. Osim toga, u prirodi vrlo malo čistog proteina ili neto ugljikohidrata.

Sirovom hranom dijeta kao sistem vlasti

Ovaj sistem napajanja za mršavljenje koristi se vrlo često i veoma je efikasna, ali se i dalje pozicioniran kao prirodna sistema, koji je dao ljudske prirode. Načela takve ljudske sistema hrane su jednostavni:

  • možete imati neograničen bilo voće i povrće u njihovom sirovom obliku;
  • kao izvor proteina neodgovarajući sirova jaja, orašasti plodovi i mahunarke (i vlažna);
  • Bilo koji termička obrada je zabranjeno (uključujući i ne piju čaj).

Sirova hrana zahtijeva dugo tranzicije, restrukturiranje tijela. Ali kao rezultat osobe zaustavio na optimalne tjelesne težine, osjećati fit i sretan, on ima jak imuni sistem i odlično zdravlje. sirovom hranom dijeta se često koristi kao kratku dijeta za mršavljenje, a daje odlične rezultate.

"Lose Weight u Week" EES

Ovaj sistem napajanja zaobilazi uobičajene hrane u korist proizvoda kompanije, koja je niskokalorična, uravnoteženo i vrlo ugodan za ukus. Postoji nekoliko glavnih programa:

  • "glavni izbornik";
  • "Tradicionalni meni sa mesom";
  • Meni proteina Fitness hrane;
  • "vegetarijanski meni";
  • tri dana "Express-dijeta";
  • program jedan dan "posta dan".

Ovaj moderan sistem napajanja se ne može koristiti kao primarni sistema napajanja za život (ovaj pristup i pretpostavlja elektroenergetski sistem u klasičnom smislu). Ovo - metod za gubljenje kilograma, a može se izdati iz meni kada ste dostigli optimalnu težinu. Osim toga, proizvod program u prilogu posebnim vitamina kompleksa, koji će pomoći dogovor sa nedostatkom bilo kakvih elemenata.

Pojedinačne snage sistem

sirovu hranu vodovoda

Najčešće, kada je dobar fitness klubovima radi nutricionista koji sveobuhvatno mogu vas pregledati i, na osnovu tip figure i brojnim drugim parametrima izračunati za vas optimalno pojedinca dijeta koje će zadovoljiti svoje ciljeve.

Ovo je možda jedan od najboljih opcija, jer način na koji ćete tražiti "svoje" ne suđenje, pogreške i eksperimentiranje na sebi, i odmah dobiti gotove program, koji će biti usklađeni sa svim svojim karakteristikama. Osim toga, ovdje ćete biti u mogućnosti da sačini program za sport, što znači da ćete biti u potpunosti spremni i sposobni da se prekrasan lik, ne samo hranu, nego i sporta.

Video: Kako pravilno jesti | Moje napajanje sistema

Video: Moja napajanje sistema. Mi smo sjediti na dijeti?

Video: Sistem napajanja Karburator

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Dijeta bez ugljikohidrataDijeta bez ugljikohidrata
Jedemo ukusna hrana na poseban sistem feedJedemo ukusna hrana na poseban sistem feed
Dijeta FlyDijeta Fly
Mogu li jesti kruh sa gubitkom težine?Mogu li jesti kruh sa gubitkom težine?
Napajanje sistema za mršavljenjeNapajanje sistema za mršavljenje
Poseban obroci za mršavljenjePoseban obroci za mršavljenje
Ugljenih hidrata hranuUgljenih hidrata hranu
Ugljenim hidratimaUgljenim hidratima
Principi odvojene hranePrincipi odvojene hrane
Nutritivnu vrijednost medaNutritivnu vrijednost meda
» » » Napajanje sistema