Poseban hrane - meni

poseban meni hrane

Mnogi od njih su zainteresirani za detaljni meni posebnim napajanjem. Međutim, s obzirom na složenost ovog sistema, ne slučajno pogriješite, važno je da se počnu da razumiju sva pravila, pa tek onda tražiti primjere. U ovom članku, naći ćete gotove primjere ishrani za taj dan, i principa za samo-sastavljanje.

Kako napraviti izbornik na posebnom split obroka?

Razlomak snaga - to je princip po kojem je hrana uzima u malim porcijama 5-6 puta na dan. Obično, postoje 3 glavna obroka i 2-3 dodatna. Ali poseban načela izbornika hrane nešto složenije, ali mogu biti pohranjeni po želji. Dakle, osnove:

  1. Proteini ne može jesti s masti. Drugim riječima, meso, riba i perad su dozvoljeni samo sušeno, bez masti. samo Ukrasiti pogodan non-skrobaste povrće (skrobaste povrće - je krompir, kukuruz, pasulj, i oni su isključeni).
  2. Skrobaste povrće (kukuruz, krumpir, grah) ili u kombinaciji sa zelenim povrćem ili biljno ulje, ne životinjskih masti! Ova grupa uključuje i tjestenina, kruh i polukrahmalistye povrće - repa, rotkvice, rotkve, repa.
  3. Paradajz, lubenice, dinje i sve kiselog voća može odvojiti samo od svih drugih proizvoda.
  4. Zelena i ne-uštogljeni povrće - univerzalni grupa koja se mogu kombinirati i sa životinjskih masti.
  5. Mlijeko ne bi trebalo uzeti odvojeno i smatra se piće i obrok. Ovo se odnosi i na sir.
  6. Jaja su protein grupa, u kombinaciji sa zelenim povrćem. Protein se ne može kombinirati s drugim proteinom, drugim riječima, fritaja s kobasicom ili odrezak i jaja - je zabranjeno jelo. Kao i meso i sir ili sendvič sa sirom i kobasicama.
  7. Orasi uzeti poseban obrok.
  8. Zabranjeno je imati dvije vrste ugljikohidrata (tjestenine ili ravioli s kruhom, itd).
  9. Gljive - proizvod neutralna i kombinira sa proteinima i ugljenih hidrata.

Na osnovu ovih pravila, lako ćete napraviti oko meni sa zasebnim feed. Nudimo nekoliko primjera koje možete izabrati.

Primjeri poseban meni hrane

Razmislite o nekoliko opcija izbornika koje možete sigurno koristiti svaki dan bez štete po tijelu. Nemojte zaboraviti da je važno za kontrolu veličine porcija! U upotrebi kao grickalice mogu dodatno serviranje voća ili mliječnih proizvoda.

opcija 1

  1. Doručak: zobene pahuljice na vodi sa suhe marelice, kruh cijeli zrna, zeleni čaj bez šećera.
  2. Ručak: povrća gulaš, salata, čaj bez šećera.
  3. Užina: Salata sa sirom i paradajz.
  4. Večera: riba u pećnici i sa strane jelo od povrća.

opcija 2

  1. Doručak: kajgana sa paradajzom i ljekovitog bilja, čaj bez šećera.
  2. Ručak: pečeni krumpir, salata grah, čaj bez šećera.
  3. Užina: mješavina jogurta i bobičastog voća.
  4. Večera: pirjano s povrćem, pileća prsa.

opcija 3

  1. Doručak: Cottage sir lonac, čaj bez šećera.
  2. Ručak: heljda s povrćem, lagana salata, čaj bez šećera.
  3. Užina: Voćna salata.
  4. Večera: rižoto od vrganja, povrća salata.

opcija 4

  1. Doručak: kajgana, salata od morskih algi, čaj bez šećera.
  2. Ručak: supa od povrća, čaja bez šećera.
  3. poseban meni hrane
  4. Popodnevna užina: kuvana pileća prsa i paradajz.
  5. Večera: Turska paprikaš sa squash ili tikvice, povrća salata.

opcija 5

  1. Doručak: Heljda kaša s gljivama, čaj bez šećera.
  2. Ručak: jelo od graha, salata od povrća, čaja bez šećera.
  3. Popodnevna užina: jabuka pečena.
  4. Večera: losos, pečena sa lukom i mrkva, povrća salata.

Među ove opcije, svaka osoba će pronaći odgovarajuću za sebe. Glavna stvar da se izbegne nestašice i monotoniju hrana: sve se mora promijeniti, tako da je tijelo dobili razne kombinacije vitamina, minerala i aminokiselina.

Video: Odvojeni hrana za mršavljenje. Kako izgubiti težinu na posebnom hrane?

Video: Odvojeni hrana 30 godina iskustva na posebnoj feed / Otzyv.Razdelnoe prehrana za mršavljenje !. Juliy @

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Kompatibilan hraneKompatibilan hrane
Poseban hrane: receptiPoseban hrane: recepti
Ugljenih hidrata bez dijeta - jelovnik za tjedanUgljenih hidrata bez dijeta - jelovnik za tjedan
Poseban obroci za mršavljenjePoseban obroci za mršavljenje
Dijeta Kovalkova - IzbornikDijeta Kovalkova - Izbornik
Principi odvojene hranePrincipi odvojene hrane
Ono što je split obroka?Ono što je split obroka?
Kruh Diet Olga puta - meni za tjedanKruh Diet Olga puta - meni za tjedan
Healthy Eating za mršavljenje - IzbornikHealthy Eating za mršavljenje - Izbornik
Dijeta - zaseban obroka za 10 danaDijeta - zaseban obroka za 10 dana
» » » Poseban hrane - meni