Kako jesti u post za izgubiti težinu?

kako jesti za izgubiti težinu u post

Prema nutricionisti, post je vrlo koristan. Držeći se to, možete obrisati organizma od toksina. Ali, često, neki su zainteresirani u činjenici kako se jede u post da izgubite na težini.

Uzorak meni u post

1 nedelja posta, možete izgubiti težinu 1-2 kg. Važno je da pijete dosta tečnosti - vode, čaj (zelena, crna i biljni), i šipak čorba.

Procjenjuje se dnevni meni u post: Doručak - dio lean prosa kašu sa dodatkom bundeve i jabuke, i čaj. Ručak - juha od povrća sa minimalnom količinom krompira, salata od svježeg kupusa, luk i mrkvu. Snack - deo krompir sa gljivama i pirjano voće bez dodanog šećera. Večera -tushenaya repe i mrkve i luk, pregršt brusnice i čaj.

Ljudskoj prehrani u post

Posni uključuje apsolutnu isključenje iz ishrane svih vrsta mesa, peradi, mlijeko i mliječni proizvodi, riba, jaja i životinjskih masti. To je ono što vam je potrebno jesti u kancelariji, da bi bolje, ali po pravilu, izbacili težinu vraća sa osvetom u prve dvije sedmice nakon jela lean hranu. To se može izbjeći, ako ne i oštro nazad na teške masne hrane.

Pitate se kako jesti tijekom gladovanja izgubiti težinu, važno je shvatiti da pravilna ishrana postala navika. Sačuvajte figura dozvoljava odbacivanje pržene i dimljene namirnice, ograničiti soli i šećera, kao i usklađivanje split obroka - ne manje od 6 puta dnevno u malim količinama.

Post, morate također pažljivo pratiti kalorija jela: kuhano i sirovo povrće je bolje da dopuni žitarice, koje su bogate ugljikohidrata koristan, dobro apsorbira u tijelo. Jer je tokom Lent je gotovo u potpunosti isključena iz izbornika kako jesti za vrijeme gladovanja za izgubiti težinuživotinjski proteini, mogu nadoknaditi njihov nedostatak, obogaćujući dijeta soje i drugih mahunarki. Soja protein ima sastav amino kiseline su vrlo blizu protein, koji se nalazi u životinjskim proizvodima. Osim toga, post se preporučuje više odmora i šetnje na svježem zraku. Sa ovim organizam lakše prenijeti na nedostatak proteina.

Usput, za one koji su zainteresirani za to kako da jedete u poziciji da izgubite težinu, važno je napomenuti da ne samo da će se osloboditi od dodatnih kilograma pravilno organizacija vlasti, ali će doprinijeti normalizaciji krvnog pritiska, poboljšati jetre i žuči.

Video: Lydia Ionov - kako jesti u postu

Video: Nutrition, posta, mršavljenje! Art Life

Video: Nutrition, post, gubitak težine | Art Life

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Kremlj dijeta - meni za svaki danKremlj dijeta - meni za svaki dan
Dijeta za trudnice u danDijeta za trudnice u dan
Grožđa dijetaGrožđa dijeta
Proteinska dijeta: MenuProteinska dijeta: Menu
Heljda dijeta - jelovnikHeljda dijeta - jelovnik
Lean dijeta za mršavljenjeLean dijeta za mršavljenje
Dijeta za jetru - meni za svaki danDijeta za jetru - meni za svaki dan
Brazilski dijetaBrazilski dijeta
Meni za tjedan za mršavljenjeMeni za tjedan za mršavljenje
Meni za gubitak težine dnevnoMeni za gubitak težine dnevno
» » » Kako jesti u post za izgubiti težinu?