A pravilna ishrana za nedelju dana 1200 kcal

pravilne ishrane za nedelju dana 1200 kcal

Postoji mnogo dijeta, a mnogi od njih ne daju rezultate i da su opasni za zdravlje. Slimming moraju da se drže zdrave ishrane i troše 1200 kalorija. Mnogi će se zapitati zašto je toliko, ali činjenica je da je bilo toliko da je prosječna osoba za normalno funkcioniranje organizma. Ako jedete manje od ovog pravila, a zatim vaš metabolizam će se usporiti i tijelo će početi koristiti mišićno tkivo za energiju, uništavajući ga.

A pravilna ishrana za nedelju dana 1200 kcal

Da se nosi sa viškom kilograma, potrebno je da se ograniči širenje kalorija u pravu. Važno je napomenuti da je ovaj princip moći, prema nutricionista, je potpuno neškodljiv za zdravlje.

Principi pravilne ishrane za mršavljenje sa 1200 kalorija:

  1. Važno je da se eliminišu iz ishrane masne, pržene, slatka peciva i druge nezdrav za figuru i zdrave hrane. Štetne su i bezalkoholnih pića, pakirani sokovi i alkohol.
  2. Daju prednost svježe voće, povrće, meso, mliječni proizvodi, riba, itd
  3. Pravilna prehrana za 1200 kcal uključuje frakcijski obrok. Važno je jesti u pravilnim vremenskim razmacima ne manje od pet puta dnevno. To će omogućiti podrška metabolizam i ne osjećaju glad.
  4. Važno je da se pravilno pripremiti hranu, dajući prednost do ključanja, pirjanje i prženje, parenje i pečenje.
  5. Od velike važnosti je tečnost, i svaki dan treba piti najmanje 1,5 litara. Ovaj iznos odnosi samo na pročišćena voda.

Meni hrane primjer 1200 kalorija

Odabrati pravi proizvod za sljedovanje, Možete koristiti postojeće kalorija tabeli (vidi dolje). Razmotrimo nekoliko primjera koji će pomoći u razvoju meni.

Opcija №1:

  • jutro: Oatmeal, pripremljeni od 3-art. kašike griz;
  • NoshApple;
  • ručak: Pileća juha, par pare kotleti teletine, 150 g salate paradajz i krastavce;
  • Nosh: 150 g salata povrće;
  • veče: 100 g heljde, a isto dio dinstane oslić i kupus salata.

Opcija №2:

  • jutro50 g Piletina kobasice, kriška integralnog kruha i možete dodati malo senfa;
  • Nosh: Tost sa nezaslađen džemom;
  • ručak250 g povrća juha sa riblje čorbe;
  • Nosh: 1 žlica. jogurt sa seckanim bilja;
  • veče: Bun cijeli pšenice, 150 grama sira i 100 g rotkvica.
pravilne ishrane za 1200 kalorija

Video: Healthy Eating Za Mršavljenje Meni za tjedan 1200 kcal [obroka za tjedan Slimming] # 115

Video: DNEVNIK Nutrition | meni za dan | 1400 kcal

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
A pravilna ishrana za nedelju danaA pravilna ishrana za nedelju dana
Pravilna ishrana - meni za tjedan DevojkaPravilna ishrana - meni za tjedan Devojka
Warriors dijetaWarriors dijeta
Principi pravilne ishranePrincipi pravilne ishrane
Dijeta BormentaljaDijeta Bormentalja
Napajanje sistema za mršavljenjeNapajanje sistema za mršavljenje
Dijeta "1200 kalorija"Dijeta "1200 kalorija"
Kako smršati za sedam dana bez dijete?Kako smršati za sedam dana bez dijete?
Prehrana i zdravljePrehrana i zdravlje
Kako da se presele u pravilna ishrana?Kako da se presele u pravilna ishrana?
» » » A pravilna ishrana za nedelju dana 1200 kcal