Diet Dikulja - danju izbornika

Dikulja dijeta jelovnik za mršavljenje

Dikulja proteinska dijeta za mršavljenje je plan obroka za sportiste, koji pomaže smanjiti količinu masti u organizmu, dok izgradnju mišićne mase. Zbog toga, postoji proces supstitucije masnog tkiva u mišićima i promijeniti kvalitetu tijelo, bez obzira na činjenicu da masa može da se promeni nije neophodno. Aktivna vježba 3-4 puta tjedno - obavezna komponenta ishrane.

Proteinska dijeta Dikulja

Plus mnogo dijeta: što vam omogućuje da spali masti, izgradnju mišićne mase, uključuje samo jednostavan i pristupačan hrana, To ne uključuje složene recepte, i što je najvažnije - ne prati osjećaj gladi.

U ova dijeta je kontraindiciran kod onih koji se ne bave sportom koji pate problema s bubrezima, ili probavni trakt, kao i one s povećanim zgrušavanje krvi.

Glavna karakteristika dijeta je da se prije i nakon treninga sportista treba piti poseban koktel uključena u Dikulja ishrani meniju: dva paketa od nemasnog kravljeg sira, čaša od 10% krema, 2 sirova jaja, 2 žlice džem i med. Koktel mogu biti mješovite blender - i to je spreman!

Na dane kada nema treninga, ovaj koktel zamjenjuje doručak i večera.

Dikulja dijeta jelovnik za mršavljenje po danu

Razmotriti grubo meni za prve dvije sedmice, što će se odraziti osnovna načela ove dijete - odustajanje sve slatkiše, šećer, kruh, alkohol i brzo žitarice.

1 dan (bez treninga)

  1. Doručak: protein shake Dikulja.
  2. Ručak: fermentirani pečena sa seckanim orasima.
  3. Ručak: pare govedina začinjen dinstana kupusa.
  4. Užina: nezaslađen jogurt.
  5. Večera: koktel Dikulja.

Dan 2 (sa vježbe)

  1. Doručak: 2-3 kuhana jaja, dva paradajza, jogurta.
  2. Ručak: varenets - 1 šolja.
  3. Ručak: kuhano pileća prsa sa prilogom od kupusa.
  4. Prije treninga: koktel Dikulja.
  5. Nakon treninga: shake Dikulja.

Dan 3, 5, 7 - Meni u 1 dan. Dan 4,6 - meni u dan 2.

Nakon prvog tjedna, kadaDiet Dikulja danju izbornika tijelo je preopterećena proteina, važno je dodati malo ugljikohidrata hrane. Uzorak meni za drugu nedelju ishrane Dikulja:

  1. Doručak: par kuhana jaja, kupus salata, čaša mlijeka.
  2. Drugi doručak: jabuka ili čašu soka od jabuke.
  3. Ručak: pileća čorba sa dodatkom dojke, salata krastavci.
  4. Sredinom jutra užina: dio jogurta sa šumskim voćem (ili dana koktel Dikulja obuke).
  5. Večera: riba, na pari, sa prilogom od boranije (ili dana koktel Dikulja obuke).

Meni danju Dikulja dijeta se može zamijeniti međusobno proteinskih proizvodaNa primjer, piletina riba, puretina ili govedina.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Ugljenih hidrata-free dijeta: MenuUgljenih hidrata-free dijeta: Menu
Proteinska dijetaProteinska dijeta
Proteina za brzo mršavljenjeProteina za brzo mršavljenje
Proteinska dijeta za 10 danaProteinska dijeta za 10 dana
Proteinska dijeta: MenuProteinska dijeta: Menu
Dijeta protiv celulitaDijeta protiv celulita
Butch Diet - IzbornikButch Diet - Izbornik
Visoko proteinska dijetaVisoko proteinska dijeta
Dijeta za mršavljenjeDijeta za mršavljenje
Protein Slimming djevojkeProtein Slimming djevojke
» » » Diet Dikulja - danju izbornika